pończochy

Rodzaje pończoch – jest z czego wybierać

Panie, które do tej pory nie nosiły pończoch, aczkolwiek zastanawiają się nad ich zastosowaniem, powinny koniecznie przeczytać ten artykuł. Chcemy w nim pokrótce omówić rodzaje pończoch, z jakimi można spotkać się na rynku. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pozwoli Wam podjąć odpowiednie decyzje podczas zakupów. Jesteście ciekawe spośród czego możecie wybierać? Zachęcamy zatem do lektury.

Pończochy z paskiem – dla przezornych

Jeżeli obawiacie się zsuwania pończoch z nogi podczas chodzenia, powinnyście wybrać pończochy z paskiem. Pasek ma za zadanie przytrzymywać pończochę na swoim miejscu, dzięki czemu ta nie zsuwa się z nogi. Poza tym, nie da się ukryć, że pasek do pończoch jest niezwykle seksownym elementem bielizny, który pobudzi zmysły niejednego pana. Warto jednak mieć na uwadze, że ten rodzaj pończoch nie sprawdzi się w każdej sytuacji. na pewno nie będziecie mogły założyć ich do obcisłej sukienki, pod którą pas może się odcisnąć. Zapewne zdajecie sobie sprawę z faktu, że nie będzie to wyglądało zbyt estetycznie. Znajdziesz je na https://www.gabriella.pl/do-paska/

Pończochy samonośne – pasują do wszystkiego

Mając na uwadze fakt, że pas do pończoch nie zawsze się sprawdza, producenci tego asortymentu poszli o krok dalej i stworzyli pończochy samonośne. Produkt ten można wykorzystać praktycznie w każdej stylizacji. Co je trzyma na nodze? Specjalny pasek wykonany z silikonu, który utrzymuje pończochę na swoim miejscu. Trzeba mieć jednak na uwadze, że aby ta nie zsuwała się z nogi, jej rozmiar musi być idealnie dobrany. W przeciwnym razie nawet najlepszy silikonowy pasek nie pomoże. Co więcej, pończocha będzie wyglądała niezbyt estetycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *