Rajstopy we wzory

Rajstopy we wzory – nie tylko dla odważnych kobiet

Wiele kobiet boi się wyborów, które mogą sprawić, że inni będą postrzegać je zupełnie inaczej. Tak jest np. podczas wyboru rajstop. Okazuje się, że gors pań woli założyć bezpieczne cieliste rajstopy, aniżeli wybrać rajstopy we wzory, czy w kolorze rzucającym się w oczy. Dziś chcemy przekonać Was do tego, że takie niekonwencjonalne wybory mogą przynieść pozytywny skutek. Nie bójcie się zatem eksperymentować z modą.

Modne od kilku sezonów

Przeglądając ofertę producentów, nie da się nie zauważyć, że rajstopy we wzory pojawiły się na rynku kilka sezonów temu. Co więcej, do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? Otóż są ciekawe i pozwalają stworzyć niebanalne stylizacje. Zastanawiasz się co wziąć pod uwagę, aby wzorzyste rajstopy były Twoim atutem, a nie podkreślały mankamenty figury? Oto kilka porad:

  • pasiaste rajstopy – te pasują na panie, które nie mogą sobie zarzucić obszernej sylwetki. Pamiętaj, że poziome paski pogrubiają, dlatego tego rodzaju rajstopy mogą wybrać jedynie panie, które mają bardzo szczupłe nogi. Jeśli zaś chodzi o pasy pionowe – te owszem, wyszczuplają, jednak podkreślają kształt nóg. Dlatego też nie mogą ich wybierać panie, które narzekają na to, że ich nogi są krzywe.
  • na bardzo szczupłe nogi producenci wymyślili rajstopy, które optycznie je powiększą. Mowa tutaj o tych, które mają geometryczne wzory. Oznacza to, że panie, które mają masywne nogi nie powinny ich zakładać. Te uwydatnią tylko mankamenty ich figury.
  • panie o masywnych łydkach mogą ukryć ten mankament, jeśli wybiorą rajstopy, które mają pojedynczą aplikację przy kostce lub szew, który ciągnie się przez całą nogę z boku rajstopy.
  • Wybierając wzorzyste rajstopy pamiętaj o tym, aby pozostała część stroju była w jednym kolorze. Co więcej, powinien to być kolor dominujący na rajstopach. Tylko wtedy będziesz w stanie stworzyć ciekawą stylizację, która nie zostanie uznana za modowe faux pas. Jeśli jednak chcesz połączyć kilka kolorów, skorzystaj z porady stylisty, który swoim wprawnym okiem oceni, które kolory sprawdzą się w całej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *