Jak uniknąć rajstopowego faux pas? – część II

O modowych wpadkach z udziałem rajstop pisaliśmy w poprzednim artykule. Mając jednak na uwadze, że tych może być znacznie więcej, dziś chcemy do nich wrócić i zwrócić Wam uwagę na to, co jeszcze nie jest dobrym pomysłem. Mamy nadzieję, że to, co mamy do powiedzenia da Wam do myślenia i zanim założycie jakąkolwiek parę rajstop, pomyślicie trzy razy. Gotowe na kolejna garść cennej wiedzy?

Opuszczone w kroku, źle założone – tak nie może być!

Ile razy zdarzyło się Wam, że kupiłyście teoretycznie dobry rozmiar rajstop, który po założeniu i wyjściu z domu zaczął się Wam zsuwać? Co wtedy robiłyście? Zapewne w duchu przeklinałyście dodatek, a w realu co chwilę wychodziłyście do łazienki, aby go podciągnąć. Żeby tego uniknąć, wystarczy przed wielkim wyjściem założyć nowe rajstopy i pochodzić w nich w domu przez godzinę albo dwie. Dzięki temu będziecie miały pewność, że wspomniana wpadka nie będzie Was dotyczyć. Jeśli obawiacie się, że przez ten czas zdążycie je zniszczyć, kupcie na wszelki wypadek dwie pary. Jeśli uda Wam się zachować tę pierwszą, drugą będziecie mogły wykorzystać na inna okazję.

Warto również zwrócić szczególną uwagę na to, jak zakładamy rajstopy. Szczególnie rajstopy wzorzyste powinny przykuć naszą uwagę, ponieważ to z nimi zawsze jest największy problem. Pamiętajcie, że jeśli wybieracie model ze szwem na środku nogi, musi on układać się w linii prostej. W przeciwnym razie będzie wyglądał co najmniej śmiesznie, a Wy będziecie pokazywane palcami przez koleżanki i przechodniów. Chyba chcecie tego uniknąć, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *